Strefa dzieckoAmbulans

 

Ambulans Fisher Price

 

Karetka Pogotowia - Ambulans z Dźwiękami

Producent: Fisher Price


Pewnego dnia zdarzył się wypadek i ranny potrzebuje pomocy! Ratownicy mkną na ratunek. Włączają syrenę i światła, po 3 minutach są na miejscu. Otwierają tylne drzwi, wyciągają sprzęt do reanimacji, chwytają nosze i pędzą do ofiary wypadku. Czy zdążyli na czas?...


Samochód posiada mechanizm otwierający tylne drzwi, które odsłaniają nosze i zestaw medyczny. W ambulansie można usłyszeć charakterystyczny dla karetek sygnał i światła. Ponadto pojazd posiada wbudowany system Action Tech umożliwiający komunikację z Miejskim Centrum Ratunkowym (sprzedawanym oddzielnie). Gdy auto podjedzie do Miejskiego Centrum Ratunkowego pojawią się dodatkowe dźwięki i słowa.

 

Ambulans do skladania

 

Karetka do składania

Wydawca: Panda


Pan Lew jest lekarzem i jeśli ktoś jest chory lub się skaleczy, natychmiast śpieszy mu z pomocą. Dzięki swojej szybkiej karetce dojazd do pacjenta zajmuje mu tylko chwilkę!

W pudełku znajduje się instrukcja składania modelu.

 

Ambulans Siku

 

Super duża karetka

Producent: SIKU

 
Ambulans Gaerbox

 

Ambulans

Producent: Gaerbox


Ambulans marki Gearbox to specjalnie oznakowany i przygotowany samochód używany przez pogotowie ratunkowe. Zabawka wykonana w skali 1:48 wiernie odzwierciedla wozy wykorzystywane do niesienia pierwszej pomocy. Auto wyposażone jest w przyciski, które uaktywniają efekty dźwiękowe i świetlne.

 
Ambulans Silverlit
 

Karetka zdalnie sterowana

Producent: Silverlit


3 kanały sterowania pozwalają na pełną kontrolę kierunków jazdy. Pojazd sterowany za pomocą pilota na podczerwień. Karetka posiada światła oraz dźwięki odtwarzane z pilota.

 
Ambulans Cobi
 

Karetka pogotowia

Producent: Cobi


Ambulans jest najważniejszym pojazdem służb ratowniczych. To właśnie on dociera najszybciej do miejsca zdarzenia, aby błyskawicznie przewieźć chorego do szpitala. Nie trać czasu!