Strefa dzieckoKlocki

 

Klocki Lego Duplo

 

Szpital Miejski mega zestaw

klocki dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat


Producent: Lego


Obejrzyj klocki na YouTube

 

 Klocki Superplay

 

Szpital Simba Superplay + Karetka + Helikopter

Klocki dla dzieci w wieku 3 lata+


Producent: Simba

 

Klocki BidJigs Toys

 

Drewniany Szpital

Dla dzieci od lat 3


Producent: BidJigs Toys


Pana Misia boli głowa! Musi się udać do szpitala! Tam pomoże mu z pewnością miły pan doktor z pomocą odpowiedniego sprzętu medycznego. Ten zestaw jest idealny dla tych, którzy kochają zabawę w odgrywanie roli lekarza. Wszystkie elementy zmieszczą się do pudełka (szpitala), dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie. Wyposażony jest także w uchwyt co zapewnia łatwe przenoszenie.

W zestawie znajdują się figurki pana doktora i pielęgniarki oraz misia, łóżko, kroplówka, kardiograf, stoliczek, apteczka, dywanik oraz pościel.

 

Klocki Playmobil

 

Wielki szpital z wyposażeniem

Dla dzieci powyżej 4 lat


Producent: Playmobil


Szpital jest w pełni wyposażony.
Ruchoma winda, regulowany stół operacyjny i oświetlenie do operacji, izba przyjęć, oddział dziecięcy i niemowlęcy.
Figurki i liczne akcesoria widoczne na zdjęciu.


Obejrzyj klocki na YouTube

 

Klocki Sluban

Szpital - Klinika

Dla dzieci od lat 6


Producent: Sluban


Zbuduj z klocków szpital, w którym twoi klockowi mieszkańcy będą mogli się leczyć. Zbudować możesz karetkę pogotowia ratunkowego, a klinikę wyposażyć w aparaturę ratującą życie i diagnostyczną. W zestawie znajdziesz aż sześć figurek klockowych ludzików.

 

Klocki Lego City

 

Centrum Ratunkowe - Lego City

Dla dzieci od 5 do 12 lat


Producent: Lego


Obejrzyj klocki na YouTube

 

 

Klocki Playme

 

Zestaw drewniany szpital domek + akcesoria

Dla dzieci od lat 3


Producent: Playme


Fantastyczny drewniany szpital z figurkami i akcesoriami, który pozwoli Twojemu dziecku bawić się godzinami a jednocześnie w radosny sposób poznawać tajniki medycyny. Ten piękny,  malowany nietoksycznymi farbami zestaw, zapakowany jest w unikatowe drewniane pudełko/ walizeczkę. Walizeczka jest zaopatrzona w  uchwyty  i zawiasy i po rozłożeniu zamienia się w  oddział szpitalny. W tej postaci stanowi idealne tło do zabawy i staje się sceną dla wyobraźni Twojej pociechy. Teraz dziecko może stworzyć własną historię leczenia małego pacjenta z pomocą figurek  i akcesoriów  dołączonych do zestawu. Wspaniale jest wcielić sie w rolę lekarza lub pielęgniarki i uzdrowić chorego misia. Po zakończeniu zabawy walizeczka jest doskonałym miejscem do spakowania wszystkich elementów  i przechowywania ich.

 

Klocki Cobi

 

Szpital ostry dyżur

Dla dzieci od lat 5


Producent: Cobi


Izba przyjęć podczas ostrego dyżuru ma ręce pełne pracy.  Przywieziono kolejnego pacjenta. Sprawdź, co mu dolega. Do dyspozycji masz salę z aparatem rentgenowskim oraz łóżkiem szpitalnym. Pacjent ma złamaną nogę i liczne rany na głowie, dlatego nie może chodzić sam. Pomóż mu usiąść na ruchomym wózku i bezpiecznie przewieź go do sali chorych. Zestaw składa się z 40 elementów w tym 2 figurek: lekarki i pacjenta.