Strefa dzieckoZestaw małego lekarza

Lekarz - zestaw1

Zestaw małego lekarza Lilliputiens

Producent: Lilliputiens


Dla dzieci powyżej 9 miesięcy

Króliczek jest bardzo chory i potrzebuje szybkiej interwencji lekarza! Weź lekarską teczkę, włóż biały fartuszek i pomóż małemu zwierzakowi. Od dawna wiadomo, że Maluchy uwielbiają naśladować dorosłych.


Zestaw małego lekarza to idealny pomysł na zabawę dla małych specjalistów. W komplecie znajdziecie między innymi maskotkę, plasterki oraz stetoskop.

Lekarz - zestaw2

Zabawa w lekarza - rozbudowany zestaw

Producent: SES Creative


Zabawa w lekarza to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Z tym zestawem Twoje dziecko będzie mogło zamienić się w prawdziwego lekarza. Zestaw zawiera prawdziwy, działający stetoskop, termometr, plaster, 2 rolki bandaża, gazę, 2 strzykawki, pincetę, chustę, maskę, czapkę na głowę

Lekarz - stroj

Strój lekarza

Producent: SES Creative


Naśladuj prawdziwego doktora dzięki lekarskiemu fartuchowi, prawdziwemu czepkowi operacyjnemu i maseczce.

Lekarz - zestaw3

Zestaw małego weterynarza

Dla dzieci powyżej 4 lat


Producent: Djeco


Zestaw małego weterynarza zawiera wszystko, co powinien mieć ze sobą lekarz naszych zabawkowych psów i kotków, a mianiowicie: strzykawkę, termometr, plasterki i bandaże, szpatułkę do gardła, maść, stetoskop, książeczka zdrowia pupila.

Całość zapakowana w efektowną walizeczkę!

Lekarz - Fisher-Price

Śpiewający zestaw małego lekarza

Dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesięcy


Producent: Fischer Price


Ten zestaw to doskonałe połączenie radosnej zabawy i edukacji! Zabawka zachwyca uroczymi dźwiękami i piosenkami, które nie tylko oswajają z wizytami lekarskimi, ale także uczą malucha alfabetu, nazw części ciała, liczenia, przeciwieństw, pozdrowień oraz tego, jak dbać o zdrowie. W zestawie znajduje się przyrząd do pomiaru ciśnienia, otoskop, stetoskop i karty edukacyjne. Najmłodsi pokochają zabawę w „lekarza i pacjenta”!